Baloniki reklamowe w przestrzeni miejskiej

Posted on

Baloniki reklamowe

Baloniki reklamowe

Balony reklamowe są produktami, które doskonale sprawdzają się w roli nośnika reklamy. Wpływ na to ma między innymi ich duża powierzchnia, pozwalająca na umieszczenie na ich zarówno nazwy firmy, jak i jej logo, sloganu reklamowego, adresu strony internetowej czy oryginalnej grafiki. Warto, aby całość utrzymana była w charakterystycznych dla marki barwach, przyczyniając się do zwiększenia jej rozpoznawalności. Do atutów takich baloników zaliczyć można także ich niską cenę. Na jakie sposoby można wykorzystywać tego typu gadżety? Oto garść inspiracji.Pierwsza propozycja to baloniki reklamowe pneumatyczne. To produkty wykonywane z wysokiej jakości poliestru będącego tworzywem charakteryzującym się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Zaopatrując się w taki gadżet możemy mieć pewność, że posłuży nam on przez długi czas, wpływając w pozytywny sposób na opłacalność inwestycji. Tego typu produkty dostępne są w wielu różnych rozmiarach oraz kolorach, a możliwości tworzenia nadruku na ich powierzchni – niemalże nieograniczone.

Druga propozycja to baloniki reklamowe helowe. Tego typu produkt doskonale sprawdzi się wówczas, gdy zależy nam na widoczności na dużym obszarze. Dzięki wykorzystaniu helu taki produkt będzie się unosił nad głowami uczestników wydarzenia, skutecznie przykuwając ich wzrok. Takie gadżety różnić mogą się od siebie średnicą, kolorem czy kształtem. Wyjątkowo efektownie prezentują się te w formie liter oraz cyfr, które z powodzeniem wykorzystać można także w czasie imprez takich, jak urodziny czy wesele.

Ostatnia propozycja to Baloniki reklamowe eventowe dmuchane, których wielkość sięgać może nawet kilku metrów. Ze względu na swoją dużą powierzchnię możemy mieć pewność, że znajdujący się na ich powierzchni nadruk zostanie zapamiętany przez uczestników wydarzenia na długi czas. Na taki produkt warto wydać nieco więcej tak, by mieć pewność, że będzie on w pełni odporny na negatywne oddziaływanie warunków atmosferycznych takich, jak mocne podmuchy wiatru czy działanie promieniowania UV.

Tags: , ,